Photocech|CZ ... aktuálně!!!

S hrůzou sleduji, že "Aktuálně" už moc aktuální není s příhlédnutím k tomu, že poslední příspěvek je z ledna. Pravda je, že nás start roku doslova pohltil, takže přidávám takové malé ohlédnutí a přehled chystaných akcí a nejbližších fotografických expedic!

 

 


V předešlém příspěvku
jsme představili naši rozsáhlou výstavu v Liberci, která byla pro veřejnost otevřená až do konce února. Bylo vystaveno přes 60 autorských fotografií a v Lidových Sadech jsme s ní zabrali tři patra.

 

 

Konec ledna přinesl vynikající zprávy z dílny české fotografické soutěže Czech Press Photo - jedna z fotografií indických tygrů se dostala do finále hlasování diváků! Titul nakonec nezískala, ale radost máme velikou. Více informací najdete tady...

 

 

 

Na webu Aktuálně.cz jste si na přelomu ledna s únorem mohli přečíst něco málo o fotografování tygrů v Indii. Článek a přiložené fotografie jsou nicméně aktuální stále ... najdete je TADY...

 

 

Jarní workshop o wildlife fotografii v KC Zahrada v Praze při tradičním Setkání Fotografů doplnila ještě samotná přednáška o tygrech a jejich fotografování, bylo to fajn.

 

 

Potěšilo také pár dílčích úspěchů jako např. umístění fotografie tygří rodinky v prestižním National Geographic Daily Dozen nebo výběr dvou snímků indických nosorožců do velkého finále pro chystanou knihu Remembering Rhinos!


 

Co se týče nadcházejících týdnů a měsíců, tak brzy absolvujeme už celkem tradiční Expedici TYGR(květen 2017), kterou bude následovat cesta do africké Rwandy(srpen 2017) a fotografování goril horských. V plánu je pak ještě další Afrika, konkrétně Uganda (říjen 2017) a návrat za jaguáry do brazilského Pantanalu koncem roku (listopad 2017). Cesty za tygry a gorilami jsou plně obsazeny. U expedice do Ugandy a Pantanalu se ještě volné místo najde - pokud byste o takové variantě cestování uvažovali, tak nás kontaktujte na info@photocech.cz ... pošleme detaily.

 

 

 


 

!!! Sledujte nás také na blogu www.tygr-a-ja.cz nebo na facebook, instagram, twitter, youtube, 500px atd. .... kdo chcete být na cestách alespoň virtuálně  s námi, tak sledujte novinky a sociální sítě !!!

 

ikonky-socialni-site

 


 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.