Rwanda a gorily horské (srpen 2018)

Rwanda a gorily horské (2017)

V srdci černého kontinentu leží místo, kde přežívá jedna z posledních populací kriticky ohrožené gorily horské. Pohoří Virunga, kde se nachází i rezervace Volcanoes je domovem téměř poloviny těchto majestátních tvorů. Expedice je prioritně zaměřená na fotografování goril a nezapomenutelný zážitek z krátkého nahlédnutí do jejich života …

 

 

Itinerář expedice:

1.den - odlet z Prahy do Kigali a ubytování v hotelu Mille Collines.

2.den - po snídani přesun do Np. Volcanoes a ubytování v hotelu Gorilla Volcanoes, kde je zařízena plná penze. Ve volném čase s Vámi budeme sdílet veškeré zážitky a zkušenosti z předešlých expedic. Fotografům se budeme samozřejmě věnovat i individuálně - jede pouze malá parta lidí, takže na to bude prostor.

3.den - první trek k horským gorilám. Plná penze v hotelu Gorilla Volcanoes, večer společné besedy o cestování, fotografování a pokud bude zájem, tak hodnocení Vašich fotografických výsledků z prvního treku.

4.den - trek k výzkumné stanici - centra Dian Fossey v Karisoke. Plná penze v hotelu Gorilla Volcanoes. Volný čas můžete strávit i odpočinkem u bazénu!

5.den - druhý trek ke gorilám. Plná penze v hotelu Gorilla Volcanoes, večer společné besedy o cestování, fotografování a pokud bude zájem, tak hodnocení Vašich fotografických výsledků z druhého treku.

6.den - trek ke kočkodanům. Plná penze v hotelu Gorilla Volcanoes. Volný čas můžete strávit i odpočinkem u bazénu nebo se věnovat fotografování/společného zpracování fotografií - tipy, rady atd.

7.den - přejezd zpět do Kigali, večeře v hotelu Mille Collines, odjezd na letiště a večerní odlet zpět do Prahy.

8.Den - přílet do Prahy

 


 

 

Pokud by jste chtěli vědět více, tak nás neváhejte kontaktovat na info@photocech.cz nebo na +420731 316 056  

 


 

*Nejsme cestovní kancelář, ze zkušeností, snů a představ si „budujeme“ svůj vlastní/originální program. Nenabízíme zájezd !

Uložit

Uložit

Uložit

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.