Vítejte na stránkách o wildlife fotografii

Naleznete zde rozsáhlou wildlife galerii, články, zajímavosti o wildlife fotografiích a v neposlední řadě informace o fotocestách, které se již uskutečnily a těch do budoucna plánovaných... 


Aktuálně...

Červenec 2017 - právě jsme na podporu unikátního foto-projektu spustili nový mini-web nebo chcete-li průvodce, zaměřeného na tak trochu alternativní metodu wildlife fotografie. Prozatím jsou to jen střípky, obsah bude přibývat...ZDE
 

 
Červenec 2017 - ve svých plánech na léto nevynechejte návštěvu jihočeského Protivína a nenechte si ujít velkoformátové fotografie na právě probíhající výstavě v Krokodýlí ZOO Protivín
 

 
Červen 2017 - letošní dlouhá a úspěšná cesta za tygry je minulostí a TADY jsou první "vlaštovky". Další snímky, ale i články apod. najdete na blogu Tygr&Já...
 
 
Květen 2017 - s hrůzou sleduji, že "Aktuálně" už moc aktuální není s příhlédnutím k tomu, že poslední příspěvek je z ledna. Pravda je, že nás start roku doslova pohltil, takže přidávám takové malé ohlédnutí a přehled chystaných akcí a nejbližších fotografických expedic! Vstupte pomocí obrázku nebo ZDE...
 
photocech expedice
 
Leden 2017 - velice rozsáhlá výstava celkem sedmdesátidvou fotografií úspěšně nainstalována! Je to výběr sestavený ze snímků pořízených na čtyřech různých světadílech a bude k vidění až do konce února!!! Výstavu najdete v Liberci - konkrétně v Lidových sadech, které sousedí a úzce spolupracují se ZOO Liberec - v Experimentálním studiu a na balkóně lze navštívit od pondělí do pátku od 8:00 do 14:00, v jiný čas nebo o víkendech po dohodě na tel. 608 014 006. Vyhlídková věž je otevřena denně 8:00 - 17:00 hodin.
 
 
 
Listopad / prosinec 2016 - Kdo byste od 22.listopadu do 31.ledna následujícího roku náhodou zabloudil na "staromák" , tak přijďte okouknout krásnou výstavu Czech Press Photo na Staroměstské radnici v Praze. Čeká tam na Vás plno nádherných snímků, spoustu úžasných snímků....a pak taky tři od nás.
 
 
 
Listopad 2016 - Aktuálně! Na webu konečně přibyla i galerie ze zářijové cesty za jaguárem....mrkněte ZDE.
 
 
Září 2016 - Máme tu opět stěhování ... naše výstava směřuje do Ústí Nad Labem, kde bude k vidění v místní krásné ZOO, konkrétně v  pavilonu slonů!
 
 
Srpen 2016 - Pruhovaná Indie v hlavním městě! Naši putovní výstavu hostí na prvních 14 srpnových dní Centrum Černý Most ... Tak šup na nákupy!
 
 
Červenec 2016 - všichni Plzeňááááácíííí povinně do ZOO!!! Za chvíli tady budeme balit ... :) :)
 
 
 

Červenec 2016 - založena nová fotogalerie!!! První várka fotografií z Expedice Tygr 2016 ... snímky budou postupně přibývat.

tygr a já

Červen 2016 - Expedice Tygr 2016 ... průběžně aktualizováno na blogu Tygr & Já

expedice tygr

Červen 2016 - výstava fotografií "Pruhovaná Indie" právě nainstalována !!! Přijďte se podívat na fotografie tygrů a nejen tygrů do podkrušnohorského zooparku ... srdečně zveme!

Pruhovaná Indie

Květen 2016 -pomalu balíme ... v úterý 31.května vyrážíme opět směr Indie a Ranthambhore National Park. A pro tentokrát ani nebudeme dělat ostudu ... na expedici nás totiž oblékla česká firma Bushman, za což jí moc děkujeme!

Květen 2016 - krátké postřehy z testování 50MPx "fůl-frejmu", Canon DS R najdete ZDE.

canon 5dsr

Duben 2016 - nová galerie z krátké návštěvy Gibbon Wildlife Sanctuary na severo-východě Indie.

gibbon wildlife sanctuary

Březen 2016 - aktualizovali jsme galerii o snímky z národního parku Kaziranga a tygří rezervace Sundarbans.

Kaziranga

Únor 2016 - výstava "Pruhovaná Indie" v Roztokách u Prahy je stále aktuální - až do 1/2 března. Zároveň Vás zveme do nové sekce "Nabídka" zde na stránkách, kde jsme trochu rozepsali možnosti zakoupení našich fotografií, popř. kompletních foto-obrazů.

Výstava fotografií Academic 

Leden 2016 - jste srdečně zváni ...

výstava Photocech|CZ 

Prosinec 2015 - Šťastný nový rok všem !

PF 2016 

Prosinec 2015 - konkrétně dne 16.12. se na Staroměstském náměstí na Staroměstské radnici v Praze pro veřejnost otevřela fotografická výstava prestižní soutěže Czech Press Photo 2015. Kdyby jste měli "náhodou" cestu kolem, tak se zastavte. Jsme ohromně rádi, že na výstavě v sekci Příroda a životní prostředí zbylo místo i na některé "naše" tygry.

czech press photo 

Prosinec 2015 - navštivte naší stránku www.tigerswithus.com zaměřenou na tzv. "tygří speciály" (originálně řešené fotoexpedice). Na BLOGu v poslední době přibylo i pár nových článků.

fotoexpedice tygr 

Prosinec 2015 - Pokud by měl někdo zájem o FOTOkalendář 2016, mapující naší cestu za indickými tygry, tak pište na info@photocech.cz. Cena 350,- ... jedná se o formát A3 (na šířku), výběr wildlife fotografií v exkluzivní kvalitě tisku na lesklý fotopapír s UV lakem.

Kalendář 2016 

Listopad 2015 - Sekce FotoExpedice/Into the Wild prodělala v posledních dnech výrazné změny, aktualizovali jsme plánované expedice a zároveň Vás zveme na nově spuštěný web na podporu našich cest za tygry! Pro přesměrování klikněte prosím ZDE nebo na obrázek níže...

expedice tygr

Září 2015 - začátkem měsíce října startuje výstava velkoformátových wildlife fotografií v Krokodýlí ZOO Protivín, konkrétně v galerii Bílý gaviál. Půjde o menší výběr snímků z našich posledních foto-cest.

výstava Photocech|CZ 

Červenec 2015 - Založena nová, rozsáhlá wildlife fotogalerie "Indie 2015", výsledek naší poslední fotocesty za asijskými lvy, osli a samozřejmě tygry !!!

Červen 2015 - Vladimír Čech / Portfolio nově ke shlédnutí v aktuálním vydání wildlife magazínu ANIMA MUNDI - volně ke stažení zde !!!

Květen 2015 - nová wildlife galerie a pár prvních fotografií z cesty do afrického Konga zde !!!

Březen 2015 - jeden wildlife obrázek z fotocesty na Komodo si našel cestu i na stránky BBC Wildlife Magazine !!!

 

Leden 2015 - wildlife fotografie divokých prasat zdobí úvodní vydání roku francouzského magazínu Plaisirs de la Chasse !!!

Únor 2015 - v aktuálním čísle magazínu PŘÍRODA wildlife listujte stranu 72 a náš článek o tygru indickém !!! Článek je nově k dispozici i ZDE na webu !!!

Podzim / 2014 - v právě vycházejícím čísle magazínu "travelfocus" najdete i náš příspěvek, článek je nově k dispozici i ZDE na webu !!!


! Nepřehlédněte !

INTO THE WILD -  !!! Plánované fotocesty na rok 2015 !!!


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit