Vítejte na stránkách o wildlife fotografii

Naleznete zde rozsáhlou wildlife galerii, články, zajímavosti o wildlife fotografiích a v neposlední řadě informace o fotocestách, které se již uskutečnily a těch do budoucna plánovaných... 


Aktuálně...

Červen 2017 - letošní dlouhá a úspěšná cesta za tygry je minulostí a TADY jsou první "vlaštovky". Další snímky, ale i články apod. najdete na blogu Tygr&Já...
 
 
Květen 2017 - s hrůzou sleduji, že "Aktuálně" už moc aktuální není s příhlédnutím k tomu, že poslední příspěvek je z ledna. Pravda je, že nás start roku doslova pohltil, takže přidávám takové malé ohlédnutí a přehled chystaných akcí a nejbližších fotografických expedic! Vstupte pomocí obrázku nebo ZDE...
 
photocech expedice
 
Leden 2017 - velice rozsáhlá výstava celkem sedmdesátidvou fotografií úspěšně nainstalována! Je to výběr sestavený ze snímků pořízených na čtyřech různých světadílech a bude k vidění až do konce února!!! Výstavu najdete v Liberci - konkrétně v Lidových sadech, které sousedí a úzce spolupracují se ZOO Liberec - v Experimentálním studiu a na balkóně lze navštívit od pondělí do pátku od 8:00 do 14:00, v jiný čas nebo o víkendech po dohodě na tel. 608 014 006. Vyhlídková věž je otevřena denně 8:00 - 17:00 hodin.
 
 
 
Listopad / prosinec 2016 - Kdo byste od 22.listopadu do 31.ledna následujícího roku náhodou zabloudil na "staromák" , tak přijďte okouknout krásnou výstavu Czech Press Photo na Staroměstské radnici v Praze. Čeká tam na Vás plno nádherných snímků, spoustu úžasných snímků....a pak taky tři od nás.
 
 
 
Listopad 2016 - Aktuálně! Na webu konečně přibyla i galerie ze zářijové cesty za jaguárem....mrkněte ZDE.
 
 
Září 2016 - Máme tu opět stěhování ... naše výstava směřuje do Ústí Nad Labem, kde bude k vidění v místní krásné ZOO, konkrétně v  pavilonu slonů!
 
 
Srpen 2016 - Pruhovaná Indie v hlavním městě! Naši putovní výstavu hostí na prvních 14 srpnových dní Centrum Černý Most ... Tak šup na nákupy!
 
 
Červenec 2016 - všichni Plzeňááááácíííí povinně do ZOO!!! Za chvíli tady budeme balit ... :) :)
 
 
 

Červenec 2016 - založena nová fotogalerie!!! První várka fotografií z Expedice Tygr 2016 ... snímky budou postupně přibývat.

tygr a já

Červen 2016 - Expedice Tygr 2016 ... průběžně aktualizováno na blogu Tygr & Já

expedice tygr

Červen 2016 - výstava fotografií "Pruhovaná Indie" právě nainstalována !!! Přijďte se podívat na fotografie tygrů a nejen tygrů do podkrušnohorského zooparku ... srdečně zveme!

Pruhovaná Indie

Květen 2016 -pomalu balíme ... v úterý 31.května vyrážíme opět směr Indie a Ranthambhore National Park. A pro tentokrát ani nebudeme dělat ostudu ... na expedici nás totiž oblékla česká firma Bushman, za což jí moc děkujeme!

Květen 2016 - krátké postřehy z testování 50MPx "fůl-frejmu", Canon DS R najdete ZDE.

canon 5dsr

Duben 2016 - nová galerie z krátké návštěvy Gibbon Wildlife Sanctuary na severo-východě Indie.

gibbon wildlife sanctuary

Březen 2016 - aktualizovali jsme galerii o snímky z národního parku Kaziranga a tygří rezervace Sundarbans.

Kaziranga

Únor 2016 - výstava "Pruhovaná Indie" v Roztokách u Prahy je stále aktuální - až do 1/2 března. Zároveň Vás zveme do nové sekce "Nabídka" zde na stránkách, kde jsme trochu rozepsali možnosti zakoupení našich fotografií, popř. kompletních foto-obrazů.

Výstava fotografií Academic 

Leden 2016 - jste srdečně zváni ...

výstava Photocech|CZ 

Prosinec 2015 - Šťastný nový rok všem !

PF 2016 

Prosinec 2015 - konkrétně dne 16.12. se na Staroměstském náměstí na Staroměstské radnici v Praze pro veřejnost otevřela fotografická výstava prestižní soutěže Czech Press Photo 2015. Kdyby jste měli "náhodou" cestu kolem, tak se zastavte. Jsme ohromně rádi, že na výstavě v sekci Příroda a životní prostředí zbylo místo i na některé "naše" tygry.

czech press photo 

Prosinec 2015 - navštivte naší stránku www.tigerswithus.com zaměřenou na tzv. "tygří speciály" (originálně řešené fotoexpedice). Na BLOGu v poslední době přibylo i pár nových článků.

fotoexpedice tygr 

Prosinec 2015 - Pokud by měl někdo zájem o FOTOkalendář 2016, mapující naší cestu za indickými tygry, tak pište na info@photocech.cz. Cena 350,- ... jedná se o formát A3 (na šířku), výběr wildlife fotografií v exkluzivní kvalitě tisku na lesklý fotopapír s UV lakem.

Kalendář 2016 

Listopad 2015 - Sekce FotoExpedice/Into the Wild prodělala v posledních dnech výrazné změny, aktualizovali jsme plánované expedice a zároveň Vás zveme na nově spuštěný web na podporu našich cest za tygry! Pro přesměrování klikněte prosím ZDE nebo na obrázek níže...

expedice tygr

Září 2015 - začátkem měsíce října startuje výstava velkoformátových wildlife fotografií v Krokodýlí ZOO Protivín, konkrétně v galerii Bílý gaviál. Půjde o menší výběr snímků z našich posledních foto-cest.

výstava Photocech|CZ 

Červenec 2015 - Založena nová, rozsáhlá wildlife fotogalerie "Indie 2015", výsledek naší poslední fotocesty za asijskými lvy, osli a samozřejmě tygry !!!

Červen 2015 - Vladimír Čech / Portfolio nově ke shlédnutí v aktuálním vydání wildlife magazínu ANIMA MUNDI - volně ke stažení zde !!!

Květen 2015 - nová wildlife galerie a pár prvních fotografií z cesty do afrického Konga zde !!!

Březen 2015 - jeden wildlife obrázek z fotocesty na Komodo si našel cestu i na stránky BBC Wildlife Magazine !!!

 

Leden 2015 - wildlife fotografie divokých prasat zdobí úvodní vydání roku francouzského magazínu Plaisirs de la Chasse !!!

Únor 2015 - v aktuálním čísle magazínu PŘÍRODA wildlife listujte stranu 72 a náš článek o tygru indickém !!! Článek je nově k dispozici i ZDE na webu !!!

Podzim / 2014 - v právě vycházejícím čísle magazínu "travelfocus" najdete i náš příspěvek, článek je nově k dispozici i ZDE na webu !!!


! Nepřehlédněte !

INTO THE WILD -  !!! Plánované fotocesty na rok 2015 !!!


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit